Nowy sezon szkoleniowy HCSA Hikvision rozpoczęty

Nigdy nie jest tak, że raz zdobyta wiedza w jakiejś dziedzinie wystarczy nam do końca życia, bez konieczności jej aktualizacji. Trendy się zmieniają, a technologia ewoluuje - stąd potrzeba nieustannego odświeżania informacji. Wiedzą o tym również eksperci z Hikvision, którzy ruszyli z kolejnym sezonem szkoleniowym HCSA.

Na co mogą liczyć uczestnicy tego szkolenia? Przede wszystkim na rzetelną dawkę wiedzy z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń zabezpieczających firmy Hikvision. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej, dzięki czemu zdobytą wiedzę można od razu zastosować „na żywym organizmie”. Organizatorzy przewidzieli również czas na posiłek po całym dniu szklenia. Specjaliści z Paktino już tam byli – i bardzo chwalą zarówno poziom merytoryczny, jak i atmosferę podczas całego eventu.

Najwyższą jakość sprzętu gwarantują renomowani producenci

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.