O naszej firmie - Systemy zabezpieczeń Paktino Lublin

O nas

Naszym priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo.

Kierujemy się tą dewizą już od 2014 roku, kiedy jako grupa specjalistów w dziedzinie projektowania i wdrażania systemów bezpieczeństwa zdecydowaliśmy się stworzyć solidną firmę oferującą klientom innowacyjne usługi w konkurencyjnych cenach.

PAKTINO Sp. z o. o. to w 100% polska firma, której siedziba mieści się w Dębówce pod Lublinem. Naszym klientom oferujemy szereg usług z zakresu inteligentnych i nowoczesnych zabezpieczeń mienia.

Wśród naszych usług znajdują się między innymi monitoring wizyjny, zabezpieczenia przeciwpożarowe, systemy alarmowe, instalacje teletechniczne, systemy gaszenia ognia, kontrola dostępu, systemy nagłośnienia czy automatyka budynkowa.

Połączenie najnowszych wersji oprogramowania, wysokiej klasy sprzętu oraz wykwalifikowanej obsługi skoncentrowanej na potrzebach klienta sprawia, że jesteśmy liderem na lokalnym rynku.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wysoka jakość naszych usług zaowocowała realizacją wielu ambitnych projektów. Wiele firm i instytucji już zaufało nszym kompetencjom.

Najwyższą jakość sprzętu gwarantują renomowani producenci

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.