Systemy alarmowe - Systemy zabezpieczeń Paktino Lublin

Systemy alarmowe

Poszukujesz nowoczesnego, zaawansowanego alarmu, który pozwoli zabezpieczyć twoją firmę (biuro, sklep, halę produkcyjną czy magazyn) przed kradzieżą oraz innymi zagrożeniami? Zatem oferta naszej firmy jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Paktino z Lublina to doświadczeni specjaliści, którzy oferują szeroki wybór instalacji alarmowych, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Co wyróżnia naszą ofertę spośród innych? Przede wszystkim kompleksowe wsparcie klienta - nie tylko wykonamy projekt alarmu oraz jego instalację, ale również odpowiemy na wszystkie twoje pytania oraz zajmiemy się serwisem alarmu. Szeroki wybór rozwiązań, jakie oferujemy, sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować system alarmowy do twoich potrzeb oraz oczekiwań - zwłaszcza, że wykonujemy systemy w klasie od S1 do S4, a nawet te spełniające normy wojskowe. Warto również dodać, że dzięki temu, iż posiadamy koncesję MSWiA, jesteśmy uprawnieni do projektowania i wykonywania systemów zabezpieczenia technicznego w obiektach obowiązkowej ochrony.

Projektujemy, instalujemy, serwisujemy oraz modernizujemy systemy alarmowe

Wykonując systemy alarmowe dla naszych klientów staramy się działać kompleksowo. Podstawą naszej działalności jest sprawdzenie jakich rozwiązań potrzebuje klient oraz dopasowanie odpowiedniego systemu zabezpieczeń. Kolejny krok to wykonanie projektu, który zwiększy skuteczność alarmu przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów instalacji.

Zajmujemy się montażem systemów alarmowych, co dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać szybko i sprawnie. Naszym klientom zapewniamy również regularny serwis, dzięki któremu zainstalowane instalacje alarmowe będą niezawodne w każdej sytuacji. Oferujemy również pomoc tym osobom, które posiadają przestarzałe zabezpieczenia - chętnie zajmujemy się bowiem modernizacją istniejących systemów.

Nasze systemy alarmowe są zaawansowane technicznie

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego też w swojej pracy wykorzystujemy systemy alarmowe stworzone przez cenionych producentów, którzy znani są z wysokiej jakości materiałów oraz niezawodnych rozwiązań działających przez długi czas. Dzięki temu możesz mieć pewność, że stawiasz na alarm, który posłuży ci przez długi czas.

To jednak nie wszystko. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę, że nowoczesne rozwiązania technologiczne są o wiele skuteczniejsze niż przestarzałe systemy alarmowe. Dlatego też oferujemy wyłącznie nowoczesne, zaawansowane technicznie systemy zabezpieczeń, które łączą w sobie wiele funkcji i możliwości. To skuteczna ochrona, którą warto mieć w swojej firmie czy domu.

Dobrze zaprojektowane systemy alarmowe skutecznie zapobiegają niebezpiecznym zdarzeniom

W stworzeniu skutecznie działającej instalacji alarmowej kluczowe znaczenie ma odpowiednie projektowanie. Dlatego też w naszej firmie zajmują się tym doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści. Wiemy bowiem doskonale, że dobrze zaprojektowane systemy alarmowe skuteczniej zapobiegają niebezpiecznym sytuacjom. Dlatego też w swojej pracy zwracamy uwagę na wszystkie cechy danej nieruchomości.

Oceniamy, jakie zagrożenia mogą jej wystąpić oraz w jaki sposób skutecznie im zapobiec. W oparciu o zebrane informacje oraz dokonane pomiary wykonujemy instalację systemu alarmowego, która chroni nie tylko przed kradzieżami, ale również innymi niebezpiecznymi sytuacjami. Wszystko to w dobrej cenie, która sprawia, że inwestycja w bezpieczeństwo nie musi oznaczać wysokich kosztów.

Zapobieganie kradzieżom i włamaniom

Dlaczego warto zdecydować się na instalację alarmu w firmie, biurze lub w domu? Przede wszystkim dlatego, że nie ma skuteczniejszego sposobu na odstraszenie złodzieja, który chce wtargnąć na teren naszej posesji. Obecnie, nowoczesne alarmy są bardzo czułe, dzięki czemu osoba włamywacz nie umknie ich uwadze. Niemożliwe jest również ich wyłączenie lub zepsucie - czujniki znajdują się bowiem w doskonale ukrytych miejscach i są bardzo trwałe.

Co ważne, alarmy jakie instalujemy, działają w dwojaki sposób. Przede wszystkim odstraszają potencjalnego złodzieja sygnałem dźwiękowym, który zwraca uwagę otoczenia, że dzieje się coś podejrzanego. To jednak nie wszystko - jednocześnie system alarmowy może informować o próbie włamania policję lub agencję ochrony, która szybko dotrze na miejsce i upewni się, że zagrożenie minęło lub schwyta włamywacza.

Zminimalizowanie negatywnych skutków awarii oraz pożarów

Ochrona przed włamaniami to nie jedyna rola nowoczesnych systemów alarmowych. Coraz częściej wyposażone są one bowiem również w dodatkowe funkcje, aby jeszcze lepiej chronić nasze bezpieczeństwo. Obecnie możemy skorzystać z rozwiązań, które uchronią nas także przed zniszczeniem mienia w wyniku awarii (np. instalacji elektrycznej) lub pożaru. Szczególnie istotne jest to w budynkach firmowych, gdzie znajduje się towar lub bardzo ważne dokumenty - nie możemy sobie przecież pozwolić na ich utratę lub uszkodzenie.

Jak to możliwe? Obecnie systemy alarmowe wyposażone są w liczne czujniki, które wykrywają dym, zwarcie instalacji elektrycznej oraz inne niebezpieczeństwa. To kolejny argument za tym, by zdecydować się na skorzystanie z takiego rodzaju zabezpieczenia domu lub firmy. Przekonało się o tym wiele osób, którym dzięki szybkiemu powiadomieniu o zagrożeniu udało się zminimalizować negatywne skutki awarii oraz pożarów.

Posiadanie alarmu często zmniejsza wysokość ubezpieczenia

Warto również zaznaczyć, że posiadanie systemu alarmowego jest sygnałem dla ubezpieczyciela, że dbamy o swój majątek oraz jego odpowiednie zabezpieczenie. Dzięki temu zarówno firmy i instytucje, jak i osoby prywatne, mogą liczyć na znacznie bardziej korzystne warunki ubezpieczenia. Wysokość składki ubezpieczenia może być dzięki temu o wiele niższa.

Najwyższą jakość sprzętu gwarantują renomowani producenci

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.