Systemy alarmowe dźwiekowe DSO - Systemy Paktino Lublin

Systemy DSO

W sytuacji zagrożenia, jasne komunikaty to szansa na ocalenie wszystkich osób przebywających w budynku. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm poszukuje rozwiązań, które zapewniłyby im możliwość skutecznego ostrzegania przed zagrożeniami. Opcją, które spełnia ich oczekiwania, są nowoczesne systemy DSO czyli Dźwiękowe Systemy Ostrzegania.

Paktino z Lublina to firma, która zajmuje się ich projektowaniem oraz instalacją. Ponadto dbamy również o sprawność systemów DSO znajdujących się u naszych klientów. Wykonując montaż dźwiękowych systemów ostrzegania korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierasz niezawodną ochronę w dobrej, niskiej cenie.

Instalujemy i konfigurujemy dźwiękowe systemy alarmujące o zagrożeniach

Nowoczesne systemy dźwiękowe alarmujące o zagrożeniach zawierają jasne i zrozumiałe dla każdego komunikaty głosowe. Aby jednak mogło tak być, należy je odpowiednio skonfigurować - w przeciwnym razie mogą nie spełnić swojej roli. Dlatego też poza sprawnym wykonaniem instalacji DSO, zajmujemy się również jej skonfigurowaniem. Dzięki temu nasze systemy DSO są tak niezawodne.

Podczas konfiguracji systemu alarmującego o zagrożeniach nie tylko starannie rozmieszczamy głośniki, ale również sprawdzamy zestaw komunikatów, które mogą być nadawane przez system oraz łączymy go z innymi rozwiązaniami dla bezpieczeństwa, jakie znajdują się w twojej firmie. Wszystko sprawnie i szybko - co jest jedną z naszych największych zalet.

Wdrażanie systemów DSO zaczynamy od dokładnego projektu

Aby system DSO działał tak jak należy, warto rozpocząć od rozpoznania budynku, w którym będzie się znajdować. Poznanie planu pomieszczeń oraz ich akustyki pozwala dobrać najskuteczniejsze urządzenia. Dlatego też nasza firma zawsze decyduje się na poznanie miejsca, w którym odbędzie się montaż systemów DSO oraz wykonanie dokładnego projektu. To prosty sposób na niezawodna ochronę.

W naszej firmie znajdziesz doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, dla których wykonanie projektu systemu DSO nie stanowi żadnego problemu. W oparciu o informacje pozyskane od ciebie stworzymy projekt, który pozwoli nie tylko zmniejszyć koszty instalacji systemu ostrzegania głosowego, ale również zapewni skuteczność jego działania, zgodnie z ustawą o ochronie przeciwpożarowej.

Zajmujemy się także obsługą i serwisem systemów dźwiękowego ostrzegania o zagrożeniach

Nie zostawiamy naszych klientów samych sobie. Decydując się na skorzystanie z usług firmy Paktino otrzymujesz kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Nie tylko wdrożymy system i zamontujemy odpowiednie elementy, ale również zadbamy o to, by działał sprawnie i bezawaryjnie przez długi czas. Nasi specjaliści są na każde wezwanie klienta.

Co możemy ci zaoferować? Przede wszystkim obsługę systemu dźwiękowego ostrzegania na najwyższym poziomie. Zmiana komunikatów, ustawień, połączenia z innym systemem - możesz na nas liczyć. Podobnie jak w przypadku usterek lub nieprzewidzianych problemów. Oferujemy bowiem w pełni profesjonalny serwis wykonanych przez nas systemów. Możesz więc czuć się pewnie.

Integrujemy nasze systemy DSO z pozostałymi systemami zabezpieczeń

Dobre zabezpieczenia to takie, które tworzą spójną, sprawnie działającą całość. Dlatego też wykonując systemy DSO dla naszych klientów dbamy o integrację tego oraz pozostałych zabezpieczeń, takich jak: monitoring, czujniki dymu czy systemy przeciwpożarowe. Dzięki temu firmy decydujące się na skorzystanie z naszych usług, mogą mieć pewność, że bezpieczeństwo ich pracowników oraz mienia stoi na wysokim poziomie.

Starannie wykonujemy projekt systemu DSO biorąc pod uwagę istniejące już rozwiązania. Dzięki temu ich wspólne zintegrowanie oraz konfiguracja nie stanowią dla nas żadnego problemu. Nasi doświadczeni pracownicy doskonale wiedzą bowiem na co warto zwrócić uwagę, by realizacja spełniła oczekiwania klienta i zapewniła mu maksymalne bezpieczeństwo.

Dźwiękowe sygnały ostrzegawcze zwiększają bezpieczeństwo zarówno w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej

Wyraźny sygnał dźwiękowy to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zwrócenie uwagi osób zagrożonych niebezpieczeństwem. Dlatego też dźwiękowe sygnały ostrzegawcze znajdują szerokie zastosowanie w przestrzeni publicznej. Instalujemy systemy DSO w instytucjach publicznych, sklepach, siedzibach firm, biurowcach oraz wszędzie tam, gdzie pojawiają się duże skupiska ludzi, dopasowując rozwiązania do typu miejsca, w którym mają się znaleźć.

Nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w montażu profesjonalnych systemów DSO. Służą pomocą na każdym etapie tworzenia instalacji - od jej zaprojektowania, aż po uczestnictwo w odbiorach p.poż. Warto również dodać, że nasze systemy spełniają wymagania Prawa Budowlanego, przepisów przeciwpożarowych, a także posiadają certyfikaty CNBOP.

Ważny jest także wygląd elementów systemu DSO

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach estetyka poszczególnych elementów wyposażenia firmy ma dla wielu osób ogromne znaczenie. Dlatego też wykorzystujemy elementy dźwiękowych systemów ostrzegania, które są nie tylko niezawodne, ale również eleganckie, nierzucające się w oczy i estetyczne. Z pewnością spełnią więc oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Najwyższą jakość sprzętu gwarantują renomowani producenci

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.